ANASAYFA | Eğitim ve Danışmanlık


Eğitim ve danışmanlık sitemize gitmek için tıklayın!


MOD4, kurum / kuruluşlara Teknoloji yönetimi İnovasyon yönetimi ve Fikri Sınai Mülki Haklar süreçlerini karşılamaya yönelik, alanında uzman kişiler tarafından oluşturulmuş, eğitim ve danışmanlık hizmeti veren start-up yapıdır.

MOD4, yurt içi ve yurt dışında bulunan kurumların ihtiyacı olan 4 ana konuya odaklanmıştır. Bunlar; yaratıcı fikir, buluş, inovasyon ve fikrin ticarileştirilmesidir.

MOD4, pazardaki sektör oyuncularının var olan iş modellerinin aksine bir süreç ve pazarlama inovasyonu yaparak, kurum/kuruluşların ihtiyaç analizine göre belirlenecek stratejilerde onlara destek verecek olup, yeni bir pazarlama argümanı da hayata geçirerek, ihtiyaç makamlarına paket servisler sağlayacaktır. Bu servisler ile kurum/kuruluşlar, ihtiyaçlarına göre alacakları farklı yardım ve bilgi-yoğun çalışmalar karşılığında entelektüel sermayelerini de geliştirme fırsatı yakalamış olacaktır.

MOD4, bir FSMH alanında bir eğitim merkezi haline gelerek, alanında uzman eğitmen ve profesyoneller ile birlikte ülkemizin temel ihtiyaçlarından birisi olan gelişmiş insan kaynağı sorununa çözüm bulmaya çalışacaktır. Eğitim programlarının akredite olması içinde Türk Patent ve Marka Kurumu ve Mesleki Yeterlilik kurumundan da onay sürecine tabi olacaktır.

LÜTFEN ALMAK İSTEDİĞİNİZ HİZMETİNİZ İÇİN İLETİŞİM KISMIMIZDAKİ FORMU DOLDURUNUZ …