ANASAYFA | DAVET ORGANİZASYON

 

Orkestrası & Müzik Organizasyon, düğün, davet, nişan, bayi toplantıları, kokteyl, açılış, şirket yemekleri, mezuniyet baloları, yılbaşı baloları, kurumsal organizasyonlar ve benzeri davet organizasyonlarında kaliteli müzik organizasyon hizmetlerinizde daima yanınızdayız. Ayrıca özel bir hizmet türü de düzenli yemek salonları dışındaki yemekli organizasyonlardır. Konuklarımızın bu tür ikram gereksinimlerini de, aynı kalite düzeyinde ve zengin bir çeşitlilik içinde karşılar sizlere güçlü altyapımızla ve tecrübemizle organizasyonlarınızı birer şölene daimadönüştürdük. Kutlama törenlerini davetlilerin unutamayacakları tatlar ve sürprizlerle dolu birer anı haline getirir. İkram konusunda "İsteyin, yapalım" ve "Düşleyin, yapalım " değil, "Sizin için düşleyelim ve yapalım " ilkemiz olmuştur.

Açılış organizasyonlarınızda sizlere her türlü karmaşadan uzak davetli listenizin hazırlanmasından A,dan Z ,ye ( pasta seçimi,çalat bıçak kiralama ,sandalye kiralama , catering hizmeti,garson,aşçı,orkesrta teğmini ,quartet grupları teğmini ) gibi büyük hizmet yelpazesinde uzun yılardır sizlerleyiz. Okul yıl sonu , Baloları, Mezuniyet Törenleride yada sünnet,doğumgünü gibi Çocuklarımız ve sizler için özel günlerdeanimasyonlar ve farklı eğlence showlarla Unutulmaz bir gün geçirmenize katkıda bulunmak hep hedefimiz oldu . Müşterilerimizin zevkleri ve hayalleri ile Duygu ve Düşünceleri paylaşan, Düşleri doğrultusunda bir hizmet veya mal imal eden, Sanat ve Modayla ilgili, estetik görüşe sahip, düşüncelerini başkalarına açık bir biçimde anlatabilen, yaratıcı, hayal gücü zengin, estetiğe önem veren, cisimlerin birbirine göre değişik durumlarını zihninde canlandırabilen, tasarladıklarını görsel sunumla ifade edebilen, dikkatini yoğunlaştırabilen ve ayrıntıları görebilen renk algısı yüksek, göz ve ellerini eş güdümle kullanabilen, insanlarla iyi iletişim kuran, sevecen, hoşgörülü, sabırlı, müşterilerin ihtiyaçlarına ve bütçelerine yönelik çözümler sunan kendini sürekli geliştirerek sizlere özel günlerinizde çözüm ortağı daima olmaya devam etmekteyiz.

ATAMAN GROUP olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun çözümü geliştirebilecek kaynak zenginliğine, esnekliğe, detaylı uygulamaların üstesinden gelebilen bir yapıya ve konusunda uzman bir ekibe sahibiz. Yaptığımız her şeyi; müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak, amaçlarına ulaşmalarını sağlamak ve beklentilerini gerçekleştirmek için yapıyoruz. Müşterilerimizi odak noktasına alan “konukseverlik anlaßyışı”mızı; en yüksek standartları en iyi değerle sunan çoklu hizmetlerimizi yönetmek ve sunmak için gereken endüstriyel verimlilikle birleştiriyoruz

LÜTFEN ALMAK İSTEDİĞİNİZ HİZMETİNİZ İÇİN İLETİŞİM KISMIMIZDAKİ FORMU DOLDURUNUZ …